Aktualności

Zapraszamy na Energetab 2019

CES_na_Energetab_2019_oferta_soft-start

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas podczas targów Energetab 2019 w Bielsku. Jesteśmy obecni każdego dnia targów. Nasze stoisko mieści się w pawilonie "O", nr 17, obok hali głównej. Będzie nam bardzo miło spotkac się z Państwem i zaprezentować naszą ofertę z zakresu soft-startów niskiego i średniego napięcia.

Energetab 2018

soft-starty z oferty CES na Energetab 2018

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Energetab, które odbywają się w Bielsku, od 11-13 września. Nasze stoisko o numerze 16 znajduje się w pawilonie "O". Zapraszamy!

Życzenia Świąteczne

Życzenia na Boże Narodzenie składa CES

Zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych spotkaniami z bliskimi osobami oraz szczęśliwego Nowego Roku

Energetab 2017

Zaproszenie na Energetab

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji podczas tegorocznych targów Energetab, 12-14 września, pawilon O, stoisko 15. A na stoisku zobaczyć będzie można nasze produkty z zakresu soft-stratów. Codziennie do Państwa dyspozycji będzie również nasz specjalista z zakresu napędów. Zapraszamy serdecznie!

Zaproszenie na Energetab 2016

Ekspozycja CES  z zakresu soft-startów na Energetab_zaproszenie

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas targów Energetab w Bielsku, które w tym roku potrwają od 13 do 15 września. Nasze stoisko mieści się w pawilonie "O", nr 15. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji każdego dnia targów. Zapraszamy!

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Radosnych, pełnych ciepła i wiosennego słońca Świąt Wielkanocnych, pysznego święconego oraz mokrego Dyngusa życzy Zespół Soft-startów CES

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

CES Boże Narodzenie 2015

Życzymy Państwu Świąt radosnych i pogodnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze, a w Nowym Roku mnóstwa szczęścia, samych trafnych decyzji oraz wszelkiej pomyślności...

Zapraszamy na Energetab!

Jesteśmy obecni każdego dnia targów, w pawilonie "O", stoisko nr 15. Targi trwają od 15 do 17 września. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy na Automaticon 2015

W tym roku Automaticon odbedzie się od 17 do 20 marca. Bedziemy Państwa oczekiwać w hali 1, stoisko C6. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej ekspozycji.

 

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten czas był radosny i pogodny, a Nowy Rok przyniósł wiele sukcesów i nowych możliwości.

Soft – start średniego napięcia w Nowej Sarzynie

W ubiegłym tygodniu zakończyło się uruchomienie soft-startu średniego napięcia HRVS-DN 6,6 kV, 140 A w Elektrociepłowni Nowa Sarzyna. Soft-start przeznaczony jest do aplikacji silników pomocniczych turbin gazowych.

Komel 2014

W dniach 28-30 maja odbyła się kolejna edycja seminarium technicznego dla branży napędów, w której braliśmy udział. Seminarium, jak w latach ubiegłych, trzyma wysoki poziom merytoryczny, dostarczając uczestnikom najnowszej wiedzy z dziedziny napędów elektrycznych.